Masz problemy, o których nie umiesz rozmawiać z bliskimi? Chciałabyś/chciałbyś powiedzieć komuś o tym, co cię trapi, ale nie masz odwagi? Potrzebujesz wsparcia lub chcesz się najzwyczajniej w świecie wygadać? Pisz do nas: pytanie@wysokieobcasy.pl. Nie bój się zapytać, a my postaramy się udzielić eksperckiej odpowiedzi.

Nasza Czytelniczka bezskutecznie próbuje odwieść 82-letniego ojca od prowadzenia samochodu: Jestem osobą samotną z wyboru. Nie szukałam i nie szukam związków. Przed laty byłam z kimś, kto mnie porzucił i postanowiłam nie przechodzić tego po raz kolejny. W moim życiu jest praca, przyjaciółki i 82-letni tata. Mama zmarła przed dziesięcioma laty i teraz ja muszę opiekować się tatą. I tu pojawia się mój problem.

Pozostało 81% tekstu
Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.